Belfastissa kammottava terrori teko

https://www.bbc.com/news/articles/cdejnjdg08eo

Tämmöistä maailman menoa tällä kertaa
999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tästä on jo yksi ketju.

Äänestä

persu joi kiljua ja pierasi?

Äänestä
  • 🙈🙊🙉🐵🍌

    Äänestä

Englanti, Britannia
maahanmuutto tuhosi tuon maan.
Jokainen mamu upottaa laivaa lisää.

Suomelle sama kohtalo?

Äänestä

Englanti on yksi pieni saari.

MITEN HELVETISSÄ KOKO AFRIKKA
YRITTÄÄ MAHTUA SINNE?

Äänestä

Jonkun pitäis oikeasti
opettaa afrikkalaisille
että Eurooppa ja UK on oikeasti pieni ja
SINNE EI ENÄÄ MAHDU.

Äänestä

Onneks vähempu tappaa itsenäisyyden puilesta tai uskonnon puolesta . Suklohan kuoli jottain 800000 .

Äänestä

Massakarkoitukset alkakoon

Äänestä

White Lives Matter

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.bbc.com/news/articles/cdejnjdg08eo

Tämmöistä maailman menoa tällä kertaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu