Kesä olisi hyvä aika pitää marssi.
Kauhava tarvitsee Pride-marssin
7
98
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kauhavan rauta alkaa ruostua.
- Anonyymi00002
Eihän Kauhavalta ole kuin kullinluikaus Lapualle jossa on Pride tapahtuma kulkueineen 30.7.–2.8.2026 Vanhassa Paukkussa!!!
- Anonyymi00004
Kyllä on mennyt pohjanmaa kuralle. Kuinka ette häpeä.
- Anonyymi00008
Vanha Paukku?? Onpa siinäkin nimi.
Siellä taidetaan säästellä paukkuja aika pitkään ja sitten päästetään kunnolla tulemaan oikein sarjana.
- Anonyymi00003
Siitä vaan menet marssimaan ja huudat öliöliöliöli.. välillä kiljaiset PRIDE'E'e'EEEEEE... Älä unohda lippua ja aatteen mukaista pukeutumista.
- Anonyymi00005
Pitäisikö olla peräti kesäkurpitsafestivaalit?
- Anonyymi00009
Lopettakaa typerät marssinne. laittomat liput alas
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462219- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471319Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41826
- 14810
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647