Ei enäö ikinä maikkarille jalkapallo kisoja

Koskaan ennen en ole nähnyt mainnoksia kesken pelin mutta nyt tulee.
6129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tämä on sitä kaupallista ihanuutta.... oikeiston saadessa lisää kannatusta niin tätä paskaa on tiedossa paljon enemmän.

Äänestä

Kaikki boikottiin ketkä kehtaa mainostaa kesken pelin

Äänestä

Mitä sitten, eihän sitä pallon potkitaan kukaan katso muutenkaan.

Äänestä

Maikkari pesee ylen selostuset 100-0

Äänestä

Tämä on markkinataloutta.

Äänestä

YLE>MTV

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koskaan ennen en ole nähnyt mainnoksia kesken pelin mutta nyt tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu