Saako valkoista ihmistä enää puolustaa?

Anonyymi-ap

Eurooppa on pelastettava

Eikä kyse ole vain yhdestä tapauksesta, Seppänen jatkaa. 18-vuotias Henry Nowak murhattiin julmalla tavalla maahanmuuttajan toimesta. Poliisi ei uskonut Nowakin avunpyyntöjä, vaan uskoi hyökkääjää rasismin pelossa. Seppänen pitää tilannetta järkyttävänä.

– Jos kansalaisten turvallisuuden tunne murenee ja heidän huolensa sivuutetaan, mitä seurauksia sillä on Euroopan tulevaisuudelle? Mellakoita tuomitsemalla ongelmat eivät poistu. Saako valkoista ihmistä enää puolustaa?

– Eurooppa tulee pelastaa! Lopetetaan haitallinen maahanmuutto kokonaan ja pysyvästi, Seppänen vaatii.

– Mihin suuntaan olemme matkalla?

Suomen Uutiset

10

155

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Se on rasismia jos olet kantasuomalaisen puolella tilanteessa, jossa maahanmuuttaja hänet pahoinpitelee tai tappaa. Tähän on valitettavasti tultu.

      • Anonyymi00002

        Jokainen saa olla kenen puolella haluaa, persu ei vain edelleenkään tajua rasismia.


    • Anonyymi00003

      Tottakai valkoista ihmistä saa ja pitääkin puolustaa! 🇫🇮♥️🇫🇮

      • Anonyymi00004

        Siksi meillä on asianajajia, jotka puolustavat jopa persuja kun ovat persuilleet liikaa.


    • Anonyymi00006

      https://www.facebook.com/reel/1526829018822409
      He went to watch football.
      He never came home.
      Christian Zedig was only 32 years old. A police officer. A husband. A father of two.
      No family should ever have to experience this.
      Rest in peace, Christian. 🕊️🇸🇪

    • Anonyymi00007

      Minkälainen on ihmisen elämä joka miettii ja keksii jatkuvasti tällaisia juttuja?Mahtuuko päähän enää mitään ihmisen normielämään liittyvää ajatuksen juoksua?

      • Anonyymi00009

        Ne on trolleja kuten tynkiselläkin kymmenen palkattua trollia veronmaksajien rahoilla.On osa varmaan ääri-lahkolaisia jotka ovat heittäneet muun elämän hukkaan.


    • Anonyymi00008
    • Anonyymi00010

      woke levinnyt Suomeenkin

    • Anonyymi00011

      Vaaleatukkainen, sinisilmäinen, protestantti. Tällaisia on 90 % kadulla olevista ihmisistä Oulussa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      172
      1145
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      45
      783
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      139
      743
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      743
    5. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      234
      723
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      689
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      645
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      165
      631
    9. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      57
      615
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      610
    Aihe