Ei yhtään tarvi ihmetellä jos Suomessa lapset oireilee ja voi henkisellä tasolla huonosti. Ottavat mallia teistä jotka riitelette ja haukutte vaikka millä nimityksillä ihmisiä.MetsäMani ja ForestFinn ootte aikuisia miehiä ja riitelette videoiden välityksellä , ei ole kovin aikuismaista käytössä. Onneks teillä kummallakaan ei ole omia lapsia kun te itse olette vielä niin lapsen tasolla .Olette kuin säkissä kasvatettuja ja tottuneet olemaan muka toinen toistaan parempia syy siihen varmaankin kun teil ei sisaruksia .Oiskohan aika haudata ne sotakirveet ja elää ja käyttäytyä kuten tuon ikäisen kuuluu.
Vastaukset 12
- Anonyymi00001
Hyvää viihdettä ja tupettajat käärii rahulia.
- Anonyymi00002
Mites aloittajaa nyt häiritsee muutama tubettaja kun maailmassa sodat ja mamulit jokapäivä otsikoissa?
- Anonyymi00006
Aloittajalla on putkinäkö, ei näe muuta kuin nämä kaksi tubettajaa. Elää niiden kautta joka päivä.
- Anonyymi00003
"Ei yhtään tarvi ihmetellä jos Suomessa lapset oireilee ja voi henkisellä tasolla huonosti. Ottavat mallia teistä jotka riitelette ja haukutte vaikka millä nimityksillä ihmisiä."
Mitä muuta tekee kaupallinen media kun kirjoittelevat Trumpin punaisesta naamasta ja etsivät syitä miksi hänen pitäisi erota presidentin virasta ja muuttaa vanhainkotiin?
Eikö aivan sama ole nettikirjoittajien pohtia miksi metsämanin silmät muljuavat ja leuat jauhavat yhtä ja samaa paskaa? - Anonyymi00007
No onneksi noiden kahden talouden väliset skismat loppuu tähän sukupolveen. Viimeiset karpaasit, joiden elämä menee ohi riidellessä
- Anonyymi00008
"No onneksi noiden kahden talouden väliset skismat loppuu tähän sukupolveen. Viimeiset karpaasit, joiden elämä menee ohi riidellessä"
Noin se menee, tuossa on myös syy miksi millään ei ole ollut mitään väliä.
- Anonyymi00009
Menny aloittajalla ohi, että Forest Finn nimenomaan toivoi oliko eilen vai tänä aamuna ettei enää jatkettaisi kommentti kentässä sitä juupas eipäs touhua kun menny siihen ettei miehet itse ole äänessä, vaan kommentoijat.
- Anonyymi00010
Hyvää viihdettä tolloille? Menee täydestä kuin väärä raha.
- Anonyymi00011
Mikä on tuo hokema..hyvää viihdettä..?
Ei normaali ihminen normaalitilassa tarvitse mitään hyvää viihdettä eikä kukaan ole määritellyt sitä hyvyyttä !
Millainen kansa tämä oikein on joka näyttää elävän hokemasta toiseen ihmettelen isosti! - Anonyymi00012
"Metsämanilla on juila-tauti!"
Metsän keskellä synkässä korvessa peräkamarissaan asuva juila hakeutuu matkoillaankin kallioluolaan eristyksiin ihmisistä ja avaa television.
Katselee korkealta mäeltä kauas laaksoon, laakson ylikin ja ihmettelee:
"Kyllä tiällä on hienoo ja tuuloo, eekä oo itikoita."
Luulisi, että kesälläkin korkean mäen päällä kaukana kaikesta olisi väen tungos Keskieuroopan ruuhkaisista keskuksista vapaita pariskuntia hiljaisissa luolamökeissä parittelemassa mutta kissan paskat.- Anonyymi00013
Paska haisoo. Skit luktar här.
- Anonyymi00014
Onneksi nämä eivät lisääntyneet
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???301157- 106953
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha611912- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70666
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666