Miettikää ihmiset .

Anonyymi-ap

Ei yhtään tarvi ihmetellä jos Suomessa lapset oireilee ja voi henkisellä tasolla huonosti. Ottavat mallia teistä jotka riitelette ja haukutte vaikka millä nimityksillä ihmisiä.MetsäMani ja ForestFinn ootte aikuisia miehiä ja riitelette videoiden välityksellä , ei ole kovin aikuismaista käytössä. Onneks teillä kummallakaan ei ole omia lapsia kun te itse olette vielä niin lapsen tasolla .Olette kuin säkissä kasvatettuja ja tottuneet olemaan muka toinen toistaan parempia syy siihen varmaankin kun teil ei sisaruksia .Oiskohan aika haudata ne sotakirveet ja elää ja käyttäytyä kuten tuon ikäisen kuuluu.

12

227

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Hyvää viihdettä ja tupettajat käärii rahulia.

    • Anonyymi00002

      Mites aloittajaa nyt häiritsee muutama tubettaja kun maailmassa sodat ja mamulit jokapäivä otsikoissa?

      • Anonyymi00006

        Aloittajalla on putkinäkö, ei näe muuta kuin nämä kaksi tubettajaa. Elää niiden kautta joka päivä.


    • Anonyymi00003

      "Ei yhtään tarvi ihmetellä jos Suomessa lapset oireilee ja voi henkisellä tasolla huonosti. Ottavat mallia teistä jotka riitelette ja haukutte vaikka millä nimityksillä ihmisiä."

      Mitä muuta tekee kaupallinen media kun kirjoittelevat Trumpin punaisesta naamasta ja etsivät syitä miksi hänen pitäisi erota presidentin virasta ja muuttaa vanhainkotiin?
      Eikö aivan sama ole nettikirjoittajien pohtia miksi metsämanin silmät muljuavat ja leuat jauhavat yhtä ja samaa paskaa?

    • Anonyymi00007

      No onneksi noiden kahden talouden väliset skismat loppuu tähän sukupolveen. Viimeiset karpaasit, joiden elämä menee ohi riidellessä

      • Anonyymi00008

        "No onneksi noiden kahden talouden väliset skismat loppuu tähän sukupolveen. Viimeiset karpaasit, joiden elämä menee ohi riidellessä"

        Noin se menee, tuossa on myös syy miksi millään ei ole ollut mitään väliä.


    • Anonyymi00009

      Menny aloittajalla ohi, että Forest Finn nimenomaan toivoi oliko eilen vai tänä aamuna ettei enää jatkettaisi kommentti kentässä sitä juupas eipäs touhua kun menny siihen ettei miehet itse ole äänessä, vaan kommentoijat.

      • Anonyymi00010

        Hyvää viihdettä tolloille? Menee täydestä kuin väärä raha.


    • Anonyymi00011

      Mikä on tuo hokema..hyvää viihdettä..?

      Ei normaali ihminen normaalitilassa tarvitse mitään hyvää viihdettä eikä kukaan ole määritellyt sitä hyvyyttä !

      Millainen kansa tämä oikein on joka näyttää elävän hokemasta toiseen ihmettelen isosti!

    • Anonyymi00012

      "Metsämanilla on juila-tauti!"

      Metsän keskellä synkässä korvessa peräkamarissaan asuva juila hakeutuu matkoillaankin kallioluolaan eristyksiin ihmisistä ja avaa television.
      Katselee korkealta mäeltä kauas laaksoon, laakson ylikin ja ihmettelee:
      "Kyllä tiällä on hienoo ja tuuloo, eekä oo itikoita."

      Luulisi, että kesälläkin korkean mäen päällä kaukana kaikesta olisi väen tungos Keskieuroopan ruuhkaisista keskuksista vapaita pariskuntia hiljaisissa luolamökeissä parittelemassa mutta kissan paskat.

      • Anonyymi00013

        Paska haisoo. Skit luktar här.


    • Anonyymi00014

      Onneksi nämä eivät lisääntyneet

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      11
      833
    2. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      43
      814
    3. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      768
    4. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      750
    5. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      42
      743
    6. 51
      647
    7. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      60
      597
    8. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      597
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      566
    10. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      28
      508
    11. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      104
      507
    12. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      495
    13. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      18
      487
    14. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      44
      485
    15. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      32
      469
    16. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      437
    17. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      58
      431
    18. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      17
      420
    19. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      24
      419
    20. Jos kohtaisimme niin

      Olisitko ilkeä ja kostonhaluinen?
      Ikävä
      43
      407
    Aihe