Opetelkaa nyt edes jotenkin kirjoittamaan, sillä minkään muun paikkakunnan keskustelupalstalla ei näe näin paljon kirjoitusvirheitä, sekavaa tekstiä ja sen myötä vaikeasti ymmärrettäviä kommentteja kuin Kontiolahden keskusteluissa.
Voisi olla hyvä myöskin olla suunnilleen selvinpäin kun tänne kirjoittelee, se voisi parantaa tekstin laatua huomattavasti.
Nyt valitettavasti tulee jopa Lieksan palstaankin verrattuna sellainen tunne että Kontiolahden kommentoijat ovat viittä vaille id*ootteja.
Hei Arvoisat Kontiolahden kommentoijat!
Anonyymi-ap
3
135
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Siula luki häikkä
- Anonyymi00003
Kännykässä vois olla alkomometri joka kieltäytys toimimasta jos on nauttinu Pirccaa.
- Anonyymi00005
Se riipuu mitä kirjotetaan ja kelle
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä34913422 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk66788- 54773
- 38745
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä168727Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma27678Miia Heikkinen avautui !
Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa62647- 47644
- 57638
- 54617