Huutokurkku piti tiedotustilaisuuden: en ole tehnyt mitään sopimatonta. Kuulkaahan veronmaksajat, teidän kuuluukin maksaa minun huvittelusta.
Sofi Virta
Anonyymi-ap
1979
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Toivottavasti pitoon heti sieltä
Siis putoaa. ..
Virta haluaa eroon Rydmanista. Itse on melkoinen Batwoman. Voisi sanoa, että pikkuisen on kihahtanut hattuun, kova pyrky on sannamariniksi tällä. Alkaa olla burnout-oireita, kun pitää kiivailla joka asiassa jatkuvasti, että saa näkyvyyttä. Ei vaan kannatus nouse, uusia lippiksiä ja uhriutumisia vaatii kansa.
Sohvi is back! https://www.youtube.com/watch?v=-PizrMHUWKE
Turhaakin turhempi turhake.
TÖRKEÄÄ NAISVIHAA !!
Ei tässä sukupuolella kikkailla..
Mitä naisvihaa? Kerrotko?
Ihan itse mokailee. Naisena häpeän noiden muijien touhuja. Olen jo kuusi vuotta sitten tännekkin kirjoittanut, että nuo muijat pilaa kaikkien naisten maineen. En todellakaan ole erehtynyt!
Yt. NAINEN
Vastuuntunnoton ihminen. Olisi kertonut niinkuin asiat on ja myöntänyt virheensä. Vihreä puolue alkoi selitellä ja muuttamaan sanomisiaan. Ei hyvä.
Vihreät yrittää muuttaa tapahtuneen ruskean paskan takaisin vihreäksi.🤔
Jos ne tietää/luulee, että paska homehtuessaan muuttuu vihreäksi? Minä en tiedä.
Tätä on tehty aikaisemminkin. Miksi Virta nostettu tikun nokkaan????
Nyt tämä Tynkkynen ihailee kun virta oli siellä kuvauksissa. Ei voi kun nauraa näitä joidenkin vihreitten ajatuksenjuoksua. Heidän mielestään voi lähteä työpaikasta pois ja mennä toiseen työpaikkaan. Pipo on kiristänyt liikaa.
TÖRKEÄÄ NAISVIHAAA!
Varrella virran.
Saadaan nauraa, kun ohjelma tulee ulos! 😂
Minä nauran jo ennen ohjelmaa vihreille.
Kiljuhanhi huutaa nyt Rydmanista, että huomio siirtyy siitä itsestään pois. Kiljuhanhi Virta: ei ihmiset ole niin tyhmiä, kuin luulet. Tyhmä olet Sinä.
Eiköhän tuo virran viikko ole hyttysen pissi hyväveliverkostossa . Ulkomaan tutustumismatkoja 54000€ , tutkitaan laituria 38000 €. hienoimmat hotellit 1 luokan lennot valtuuskunnalle... jne . Niin sitä yhteiskunnan rahaa käytetään , kun ei ne ole omia. Täysin häikäilemätöntä kun pitää päästä rentoutumaan yhteiskunnan varoloilla.