Rupusakki

Eikö tää r-kioskin edustalla istuville rupusakille löytyisi toista paikkaa ?
Viittis itte sitten käydä kiskalla
7234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyseessä on joutoväen ensimmäinen luokka.
Ovat mielestään tärkeitä.

Äänestä

Persuissa puhutaan hanuttelijoista. Onkohan ne niitä?

Äänestä

Totta,ei nuo kioskillekkaa paljon tuo tuloja,ei ne mua muuten haittaa mutta tympiä tupakinsavu juuri oven suus,vieläkö joku tomppeli oikeasti polttelee?

Äänestä

Ei ne mitään osta

Äänestä

Ei ne mua haittaa ,päinvastoin,ymmärrä,n että kotona tulisi hulluksi yksin,muutaman tiedän että yksinäisiä,mutta saisi olla joku seurustelukahvila ku nää uudet on liika fiilis.

Äänestä

Eikö niille löyry joku päivähoitopaikka jostakin muualta, luulis keskustasta joku tyhyjä koppio löytyvän.

Äänestä

Tarkoitatko tuota homppelisakkia, joka kyylää nuorten miesten ahtereita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö tää r-kioskin edustalla istuville rupusakille löytyisi toista paikkaa ?
Viittis itte sitten käydä kiskalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu