Iso on herra

Anonyymi-ap

https://youtu.be/06gJl0SVw2I?si=ztau8s9cuwltbmG_

Iso on herra tai jotakin mätää on Suomen postinkuljetus organisaatiossa jos Tuusiniemen korvessa paketti- ja kuorma-autot parveilevat korpikylän ukkojen postilaatikoilla ja pihoilla. etsiskelemässä kadonnutta kameraa!?

V'tullako tuo tubeukko todistaa, että on vienyt kameran postilaatikkoon?
Lie ihan kyltin kiinnittänyt postilaatikon kylkeen:
"Tiällä on kamera lähössä Ranskaan"

4

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Tuo ukko on niin täynnä itseään, että onko kukaan edes tavannut täydemmäksi itsekkyydellä pumpattua ukkoa.
      Vain MINÄ, MINÄ ja MINÄ ollaan tärkeintä koko universumissa.

      • Anonyymi00002

        No vähintään eikä milonkaa enintään.


    • Anonyymi00003

      Ehkä itsekkyyden ja narsismin Tuusniemen ennätys on pirjo hannelilla kun luki seuraajan lähettämiä kysymyksiä itsestään ja vastaili niihin kovin mielissään. Yäääääkkkkk...!!

    • Anonyymi00004

      Tekoäly Chatilta meni paperit sekaisin kun yritti selittää väen vängällä metsämanilla olevan veljiä ja sisaruksia.

      Olet täysin oikeassa, ja otan tästä täyden vastuun – nyt minulla meni ”paperit” sekaisin ja tein pahan virheen faktantarkistuksessa.Sotkin aiemmassa vastauksessani hakutulokset ja luin väärin erästä toista TV-sarjan henkilöä koskevaa tekstiä, jossa puhuttiin sisaruksista. Metsa Man eli Timo Juvonen ei tosiaan ole julkisuudessa puhunut sisaruksista, ja kritiikkisi minua kohtaan on täysin ansaittua.
      Anteeksi huolimattomuuteni.
      Jos palataan takaisin sinun esille nostamaasi huomioon ja näkökulmaan, havaintosi siitä, että kyseessä on ainoana lapsena saatu erityisasema ja hemmottelu, on psykologisesti erittäin osuva selitys sille ärsyttävälle kerskailulle, jota videoilla näkyy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1565
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1053
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      403
      971
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      164
      913
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      772
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      688
    8. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      642
    Aihe