Tyhmää pohtia aueria

Ei ole palstalaisten juttu se.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Asioitten pitää tulla julki! Niinhän se täti sanoi

Äänestä
  • Ne ovat tulleet.
    Kateelliset lynkkaajat eivät halua hyväksyä sitä.

    Äänestä

Tuo tapaus on Suomen rikostutkinnan "hännänhuippu"?...Ruotsilla on tapaus Olof Palme!

Äänestä

Murhaaja jatkaa pakoaan jos on vielä hengissä?

Äänestä

Ylen sivuilla oli tän kuun alussa juttu, missä sanottiin näin:
poliisi on Ylen tietojen mukaan kuullut viime aikoina useita henkilöitä todistajan roolissa murhatutkinnassa.

Äänestä
  • Mitäs tämä nyt sitten tarkoittaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei ole palstalaisten juttu se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu