Helsinki "shame" puistojuhlassa oli lauantaina seksikeinu.
Onko keinu jo desinfioitu?
Anonyymi-ap
1974
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mahtavaa! Pääsee pukkaamaan kakkoseen! Upeeta!
Hinttikkiikkuun kytkettävä 500 voltin jännite.
Homokiikkuun bensaa ja tuleen!
Turha desinfioida.
Parempi vaihtaa uuteen.
Ja lasku tapahtuman järjestäjälle.
Helsinki Pride järjesti torstaina 13–17-vuotiaille nuorille askartelukerhon, jossa askarrellaan ”tekopenikseksi” miellettävä apuväline, eli packer. Sen tarkoituksena on saada sepalus ”pullottamaan” aivan kuin jalkovälissä olisi penis.
Nyt joku roti lasten suojelemiseksi tuollaiselta!
Kas kun eivät jakaneet Stea-avustusrahoilla dildoja!
Kamala asia.
Mielisairaita ovat. Ei mitään ylpeyden aihetta!
Parempi olisi, jos tytöt leipoisivat piirakoita ja pojat niitä maistelisivat...
Tätä sikailua ja perverssiota kannattaa Presidenttipari, Pääministeri, poliitikot, päättäjät ja virastot.
Lasten oikeuksien ja turvallisuuden puolesta vaahdotaan julkisesti, mutta tässä Pride toiminnassa ei nähdä mitään väärää lasten näkökulmasta katsottuna.
Herätkää nyt hyvät ihmiset.
Pride ei kuulu alle 18-vuotiaille.
Suvaitsevaisuus ja toisen arvostaminen ovat kotona opittuja asioita. Seta ei kuulu kouluihin aivopesemään lapsiamme hyväksynnän nimissä.
Priden julkinen sikailu ei kuulu lastemme silmille.
Rakkauden nimissä on turha tätä sirkusta myydä tavan kansalle.
Keisarin uudet vaatteet- tarina tulee Pridestä mieleen.
Lapset eivät ymmärrä tämmöisiä aikuisten leikkejä ja siten ikäraja pride materiaalille tulee olla K18. Samoin kuin pornoleffoissa.
Sääliksi käy lapsia.
Tässä Stubbille ja Orpolle ilmainen idea tuleviin Suomen valtion liputuspäiviin. Ja jos tosiaan sukupuolia on kolme, niin säätäkää sitten lait sen mukaisiksi yritysten ja muiden tahojen sukupuolikiintiöiden osalta. Onnea matkaan!
Pääministerin mukaan vanhempiakin voi olla enemmän kuin kaksi. Ollaan käyty Petterin kanssa eri biologian tunneilla. Mutta, jos näin on niin sitten nekin lait heti uusiksi.
Professori Matti Virenin mukaan tämä tarkottaisi polyamorian legalisointia. Samalla siunaamalla pappi voi vihkiä 10 hengen miesjoukon avioliittoon, kertoi professori Viren.
Ja tässä ei nyt kundit ole sitten vaihtoehtoja. Joko olette oikeassa ja säädätte lait uusiksi tai kerrotte olevanne väärässä. Mitään välimallia ei ole. Kummalla mennään?
Onhan näitä: xxy, yyx etc.
Miksi ei puhuta näistä?
Miksi kaikki on vain seksiin viittaavaa Pridessä?
Moni XXY-mies ei voi esim. saada lapsia ja usein jopa vanhemmat häpeävät kertoa tästä geenivirheestä!
Oikeampaa olisi tuoda julki näitä em. asioita eikävaon SEKSIÄ jopa lapsillekin!
Pride, vasemmisto, Antifa, SETA, Elokapina jne. kaikki on samaa porukkaa josta löytyy se väkivaltainen siipi.
Tuollainen touhu ei onnistu kuin isommissa kaupungeissa, joissa ihmiset eivät tunne toisiaan. Pienemmillä paikkakunnilla ei onnistu, eikä syynä ole mikään ahdasmielisyys, vaan se, että henkilöitä seurataan perusteellisemmin ja silloin tulee paljon helpommin esiin kaikenlaisessa toiminnassa mahdollisesti mukana oleva oleva järjettömyys.
Just!
Peräporarit asialla nimittäin kakkos.
Itsetutkiskelun paikka.
Homojen seksislingissä lisävarusteena on talouspaperirulla ja kori mihin ne käytetyt paskapaprut ja kortsut voi laittaa..
Lapsille hyvää Pride oppia jonka siunaa Demareiden eduskuntavaaliehdokkaat,,