Hengetön venäjämielinen

se paras venäjämielinen.

Oletteko samaa mieltä?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on juuri näin.

Äänestä

Ei niitä ihmisinä voi pitää.

Äänestä
  • Samaa mieltä. Juuri suomenmieliset ei enää pärjääkään missään ja elintaso heillä laskee kaiken aikaa. Parempi että vatkataan venäjämielisiä ja kielisiä, niin ei harhaudu miettimään Suomen sosiaalitoimen leikkauksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

se paras venäjämielinen.

Oletteko samaa mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu