Muslimi uskonnolla halutaan tuhota kristinusko

Siksi näitä joka puolelle haalitaan.
1261
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tapa se on tuokin ampua itseään jalkaan.

1Äänestä

Suomen omat perinteet vesitetään tämän myötä, kuinka moni Muslimimaa tekisi tämän omien perinteiden suhteen? Ei yksikään maa.

1Äänestä

Heikon uskonnon pitääkin tuhoutua kuten heikon valkoisten rodunkin!!!

Äänestä
  • Sitäkö sinä kannatat?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sitäkö sinä kannatat?

    Niin on aina tapahtunut vuosituhansien aikana muillekin ja niin tulee jatkossakin tapahtumaa,,,

    Äänestä

Hullut vasurit ovat itsetuhoisia.

2Äänestä

TOTTA!

1Äänestä

Islam ei siedä mitään kilpailevia aatteita. Se on mennyt muslimeille pääasialliseksi pään sisällöksi ja sen mukaan ne elävät ja käyttäytyvät. Islam ykköseksi kaikkialla. Islam on vankila.

Äänestä

juutalaisuudellakin.

Äänestä

Kristinusko tuhotaan luopumalla kristinuskosta.

Äänestä
  • Kristiusko tuhotaan maahanmuutolla.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Kristiusko tuhotaan maahanmuutolla.

    Suomalaiset ovat maallistuneita tapauskovaisia ja luottavat siihen ,että myös muslimeille käy samoin, kun manipulointi lakkaa,onhan uskonto vain vallankäytön väline, uhkaillaan tai palkitaan tuonpuoleisella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siksi näitä joka puolelle haalitaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu