Sääennuste lupaa paljon vesikuuroja, siis viikonlopun festareilla on paljon kumisaappaat jalassaan liikkuvia naisia ja tyttöjä. Kannattaa katsella uutiskuvia ja -videoita.
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Kyllä. Parasta, jos kumppareita naisilla paljon ja ei sadakaan. Kuuman päivän jälkeen saappaissa varmaan mahtavat aromit. Mutta kivalta näyttääkin tiukkojen farkkujen tai trikoiden kanssa. Jopa farkkushortsienkin.
- Anonyymi00002
Yläosa voi olla mekkokin, kunhan se on lyhyt. Saappaat näkyvät hyvin ja pääsevät oikeuksiinsa.
- Anonyymi00003UUSI
Tulevana viikonloppuna Oulussa on Qstock ja luvassa on sadekuuroja, jopa ukkosta. Siis luvassa myös paljon kumisaapastelevia naisia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571450Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1281160Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216859- 64782
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus58668- 44629
- 48613
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187558En osaa kirjoittaa sulle edes anteeksipyyntöä
Koska en tiedä miten voit. Olen hieman kauhuissani ja järkyttynyt, jos olen sinua ahdistanut. Tunteiden prosessointi o29552