Juuu, mulla o ihan saatanan pitkät munakarvat ja se ärsyttää aina. Pakko ajella pois. En ymmärrä miksi moinen pehko saatana ja kaiken lisäksi vielä tynkä muna.
Tarviiko joku pitkiä munakarvoja esim askarteluun, tekopartaan, tyynyn täytteeksi. Täältä saisi ilmaiseksi aina aika ajoin. Tampereelta.
Ajelen just munakarvani
10
197
Vastaukset 10
- Anonyymi00001
Mielenkiintoista. Kerrotko lisää?
- Anonyymi00004
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött
- Anonyymi00002
Tee niistä tyynyjä, jos niitä kerran riittää ylettömästi.
- Anonyymi00005
Näin vois tehdä 👍. Ja myydä luomutyynyinä hinta 100 €/tyyny ainakin. Tää palstan häirikkö joka kirjoittaa paskaa joka väliin ostaisi niitä salaa ainaki 8.
- Anonyymi00006
Perhokalastajahomot tekee niistä mielellään perhoja.
- Anonyymi00007
Erittäin hyvä idea tämäkin. Voisin myydä heille ja uusi sato on jo kasvamassa kovaa vauhtia.
t:ap (mini kulli mut stnamoinen pehko) Anonyymi00007 kirjoitti:
Erittäin hyvä idea tämäkin. Voisin myydä heille ja uusi sato on jo kasvamassa kovaa vauhtia.
t:ap (mini kulli mut stnamoinen pehko)Eilen saunassa ajelin melkein posliiniksi pienen tupsun jätin.
- Anonyymi00008
Heavy1 kirjoitti:
Eilen saunassa ajelin melkein posliiniksi pienen tupsun jätin.
Oikein, kiva kuulla että meitä on muitakin posliinipoikia. Onko sullakin pehko ongelma? Mun munakarvat on siis ylipitkät 🤬🤬
Niillä voisi vaikka mossata, stna. - Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Oikein, kiva kuulla että meitä on muitakin posliinipoikia. Onko sullakin pehko ongelma? Mun munakarvat on siis ylipitkät 🤬🤬
Niillä voisi vaikka mossata, stna.Kaiken lisäksi pieni muna. Kiva hakee naisseuraa kun kulli on pallien tasolla ja normaalisti hirvee pehko karvoja. Vittu ku kuolis vaan....
- Anonyymi00010
Huhuh...tv kattellessa tuli revittyä varmaan 100 pallikarvaa. Osa napsahti kivasti irti, osaa ei voinut repiä lainkaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3941557- 861014
- 661006
- 134989
- 92940
- 94711
- 45691
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku125672Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50649En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57624