Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko ketään muita ketkä just nyt?

Onko ketään jotka haluis runkata?
18568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

On on Markku. Lopeta se naisena esiintyminen!

Äänestä
  • Inkeri mitäs sulla muuten menee.

    Äänestä

Minä aloittelen kohta

Äänestä

Minä aloittelen päivän kolmatta sessiota. Ensimmäinen oli aamulla, toinen alkuillasta ja nyt virittelen kehoa kohti päivän kolmatta nautintohetkeä. Unikin tulee sit paremmin.

Äänestä

Täällä....
M29

Äänestä
  • Ja noin, tuokin kommenttisi ilmoittautui poistettavaksi.

    1Äänestä

  • Et sitten viitsinyt enää edes esittää sitä että vastailisit muille kuin itsellesi. Ensin käyt täällä yöt läpeensä tunkemassa noita roskaviestejä tänne ja sitten aamulla alat vastailemaan niihin. Sinun se elämä kannattaa hankkia.

    2Äänestä

  • Siinä hyvä esimerkki ”asiallisuudesta” johon kykenet. Kuvitteletko nyt että saat tuolla tyylillä muut keskustelijat vakuutettua ettet muka ole löylykauhaspedehäirikkö joka ei muka pyri täyttämään ketjuja roskalla?

    Muistutan että KAIKKI sinun kommentit poistetaan.

    1Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Siinä hyvä esimerkki ”asiallisuudesta” johon kykenet. Kuvitteletko nyt että saat tuolla tyylillä muut keskustelijat vakuutettua ettet muka ole löylykauhaspedehäirikkö joka ei muka pyri täyttämään ketjuja roskalla?

    Muistutan että KAIKKI sinun kommentit poistetaan.

    Täh!!

    Äänestä

Empä ole tällä hetkellä sillä tuulella.

Äänestä
  • sarih2075 laita mulle viestiä, kun oot sillä tuulella. Annan sinulle oikeaa ja ihanaa isoa. M.56

    Äänestä

Ihanan kovana oon heti aamusta 🤭

Äänestä
  • Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 😅🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 😅🤣

    En edes alennu tasollesi 🤗

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 😅🤣

    Katos meidän hymiö pelle. Sulla ei todellakaan järki seiso sitä kun ei tunnu sulla olevan.

    Äänestä

Naista vailla.
Suonikasta kullia olisi näytillä.
Olethan 💦

Äänestä

Täällä naiselle ihanaa spermaa pitkinä,paksuina ruippauksina!! M55

Äänestä

Alan kohta ottamaan kankeani esiin, saa tulla naiset katsomaan 😉

Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko ketään jotka haluis runkata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu