Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nähdäänkö kalajoella

Olen hiekkarannoilla elokuun puolivälissä. Olen jo vanha äijä, haluaisin silti kokea ennen kuolemaani miltä tuntuu kun mies panee pyllyyn. En ole vielä kovin ruttuinen vaimon mielestä aika hyvässä iskussa. Jos kiinostaa laita viestiä tänne. Keksitään keino hoitaa homma ottaisin kyllä myös suuhun. Siis kalajoella🤪
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaan aikaan olisi 50v bimies paikalla. Imetän ja nussin erittäin mielelläni neitsyt peppusi kunnolla...

Äänestä

Katsotaan onnistuuko. On vaimo mukana pitäis keksiä hänelle joku selitys. Harmi kun hän ei lähde mukaan tällaisiin.
Mutta palataan lähempänä, kerro vähän itsestäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen hiekkarannoilla elokuun puolivälissä. Olen jo vanha äijä, haluaisin silti kokea ennen kuolemaani miltä tuntuu kun mies panee pyllyyn. En ole vielä kovin ruttuinen vaimon mielestä aika hyvässä iskussa. Jos kiinostaa laita viestiä tänne. Keksitään keino hoitaa homma ottaisin kyllä myös suuhun. Siis kalajoella🤪

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu