Kansanedust, perh. Kotiutetaan verovaroin.

Loma keskeytyy, kotimatkalle.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiva seurata ketkä on lomansa keskeyttänyt. Cointus inttiä vaan.

Äänestä
  • Kepuilla tyhjiä tuolia.

    Äänestä

Ei auta vaikka tytti minja ja sofia keskeytti lomansa häviävät silti tämän äänestyksensä.

Äänestä

Opposition tulisi maksaa kaikkien edustajien matkalaskut puoluetuestaan.

Äänestä
  • Onks Jankin opöositiossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Loma keskeytyy, kotimatkalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu