Kävin 600 sivua aloituksia läpi, pelkkää sdp:tä hoettiin

Eikö palstalaisilla ole muusta aiheesta keskusteltavaa kuin Suomen vanhin puolue?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei sitten ollut järkevämpää tekemistä.

Äänestä

Demarit ovat sekä maaninen pakkomielle että hirvittävä paniikki öyhötyspersuille, jotka tänne varmaankin eniten typeriä avauksia suoltavat.

Paniikki siksi että persut tietävät häviävänsä vaalit demareille todella roimasti ja siksi suoltavat maanisesti typeriä valheita demareista. Kuvitellen että voisivat siten muka laskea demarien ylivoimaista suosiota, vaikka eihän kukaan ota vakavasti pölhöpersujen typeryyksiä.

3Äänestä
  • Kyllä. Noin 75% nykyisistä persuedustajista pääsee huhtikuussa risumettään. Puolet edustajanpaikoista häviää ja jäljelle jäävässäkin puoliskossa käy kova vaihtuvuus.

    2Äänestä

Surkea porukka trollaa täällä.

Äänestä
  • = oikeistolaiset

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö palstalaisilla ole muusta aiheesta keskusteltavaa kuin Suomen vanhin puolue?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu