Suomessa on tehty hirveä asia

Suomessa on tehty saksalaisten johdolla Holocaust, jossa juutalaisten lisäksi on tuhottu uskovaisia , kunnollisia somaleja, ja venäläisiä. Minä olen aivan järkyttynyt. Ei oo todellista valtiojohto!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kas kun ei molokausti, tehty mulkulla isoja asioita.

Äänestä

Tuhottu?
Miten ja missä?

Äänestä
  • Aloittaja on kremlin natsien tiltu, jonka hommana on keksiä mitä merkillisempiä syytöksiä Suomea vastaan! Ei tuossa sen kummempaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa on tehty saksalaisten johdolla Holocaust, jossa juutalaisten lisäksi on tuhottu uskovaisia , kunnollisia somaleja, ja venäläisiä. Minä olen aivan järkyttynyt. Ei oo todellista valtiojohto!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu