Alif Khan Emu ja Md Salman Farsy saivat linnaa kun homma lähti vähän lapasesta...Nimet ei kuulosta kovin suomalaisilta....vai mitä suvakit? Ilta-Sanomista voi lukea loput moniosaajien uroteoista.
16 vuotiaan tytön raiskaajat...
Anonyymi-ap
26120
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
2015 hankintoja?
Vihreitten suosikkeja.
Ihan yhtä syyllisiä ovat nämä pissishorot, jos ei järkeä ole yhtään päässä eikä mitään itsesuojeluvaistoa löydy niin siitä mitä tapahtuu voi syyttää itseään. Typerää maksaa vielä korvauksia idiotismista.
Onneksi satanistilainsäätäjätkin tuhoutuu pian.
Mutta mutta kun niillä oli niiiiii..iiin ihqun tummat silmät... ja puhuivat aluksi 'mukavasti'...
Mitenkähän ne tyttöjen ja naisten varoittelijoita moittivat ovat (ja ovat olleet) avuksi noille raiskatuille ..
"Mutta minulla on oikeus ja minä voin... vaikka kuljeskella (puoli)alastomana kesäöinä kapakkojen liepeillä... "
Taitaa olla niin ettei mikään määrä vahinkoja, onnettomuuksia, rikoksia pysty saamaan joitakin ihmisiä tulemaan koskaan järkiinsä.
Musta kaapu vaan kaikille alle satavuotiaille pakolliseksi.
Suvakkiymmärtäjä syyttää aina vain uhreja.
Tämä on tuolle idiootille joka pitää lapsia syyllisenä.
Onneksi niille tulee kosto taivaasta. Ja Suomi valtiokin tuhoutuu pian.
Ei se niiltä lapasesta lähtenyt, vaan oli tarkoituskin toimia näin. Ei nuo mitään hyvää tarkoita ikinä kun on kyse suomalaisesta valkoisesta tytöstä tai naisesta.
Näkyyhän se jo missä tahansa kun katsoo noita silmiin, sieltä näkyy pelkkää vihaista kiihkoilua, eikä missään tapauksessa hyväntahtoisuutta.
Valmiina puremaan auttavaa kättä.
Miten Allah palkitsee vääräuskoisen raiskauksen?
Pitää tiedustella SDP:ltä.
10 raiskauksella pääsee taivaaseen.
...ja sarjakuvahahmo Allah , antaa kaiken anteeksi.
Liian pieni tuomio.
Mutta tuomion jälkeen ulos maasta ja leimapersiiseen ettei takaisin tulemista.
Kuka ikinä uskoo että ne maksaisi mitään korvauksia hahaha kyllä Suomen oikeuslaitos on ihan yksi vitsi!
Veronmaksaja, siis työläinen ne maksaa.
Ilta-sanomista voi tosiaan lukea, Vauvalla kommentointi tukahdetettu ja pysäytetty alkuunsa.
Minun tekemäni avaus tästä asiasta poistettiin!
"Uhrien" nimet pitäisi julkistaa myös. Ovat nyt saastuneita tapauksia ja parempi pysyä näistä kaukana.
Tapauksesta kerrottiin että olivat vetäneet paljaalla.
Kiinalainen temukortsu oli repeytynyt...
Nimestään huolimatta rakkautta joukolla jakavat herrat saattavat olla syntyperäisiä suomalaisia. Ihon väriltään vain totuttua tummahkompia ja ruskeita suklaasilmiä.
Jos heidät karkotetaan kotimaahansa mistäpäin maailmaa tahansa, heidät karkotetaan Suomeen.
Olisiko karkoitustakin tehokkampi pelote tässä tapauksessa lääketieteellinen toimenpide, jossa ihminen luodaan uudeksi ja saa jatkaa elämäänsä transuna?