Aamu sumppia tässä

Ryystän ja mietin mitä sitä tänään puuhailisi. Kait se pitää jossain käydä. Vaikka ostamassa jotain.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rännejä laittelen räystäälle. Siinä päivä menee.

Äänestä

Mitä meinasit sieltä Alkosta ostaa?

Äänestä

Jos pitää miettiä mitä puuhailisi, niin kannattaa pitää täysin rokulipäivä. Sitten huomenna kaikki menee kuin itsekseen, miettimättä mitä tekisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ryystän ja mietin mitä sitä tänään puuhailisi. Kait se pitää jossain käydä. Vaikka ostamassa jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu