Se toimii sittenkin!

Anonyymi-ap

Sisäiset vihollisemme ovat viimeinkin päässeet vauhtiin. Joutoväkeä on haalittu milloin mistäkin rikostelemaan Suomessa. Yksi viimeisistä oli v 2023, kun rajavartijamme veljellisessä yhteistoiminnassa Venäjän rajavartioston kanssa haali tänne joutosakkia, joka ei edes Venäjän sotaan kelvannut. Törkeimmässä tapauksessa paperillisten matkustavaisten käsittely keskeytettiin, että kaikki paperittomat loiset ehdittiin saattaa toisten sisäisten vihollistemme hellään huomaan ennen virka-ajan päättymistä.
Nyt valtakunnan alasajo muutenkin kiihtyy, mm asuntopolitiikalla: "https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012169509.html".
Siionin Viisaitten pöytäkirjoista voimme netistä lukea, että Suomesta tehdään maailmaneliitin huvittelukeskusta. Kaikki muu teollisuus laivanrakennusta lukuunottamatta eliminoidaan. Samoin väestöä lukuunottamatta Eliitin huvitteluun pakollisia alamaisia. Merkit on kaikkien nähtävillä: Lappi on jo varattu ja paljolta rakennettukin näille. Suurpedot on levitetty koko maahan, samoin niitten ruuaksi istutetut vieraslajit kuten kauriit ja peurat. Maailmaneliitti tarvii metsästysmaat murhanhimonsa tyydyttämiseksi. Sivutuotteena tuli punkit; mitään ei opittu wsim. Australian kani- ja sammakkokatastrofista, mitkä eläimet, vieraslajit, tahallaan istutettiin Australiaan.
Maahan tuotetut vierasmaalaiset joutilaat ovat "viides kolonna", joka vain lisääntyy ja riittävän suureksi paisuttuaan eliminoivat kantaväestön ja sen jälkeen toinen toisensa. Näin Siionin Viisaitten juoni toteutuu! Päättäviin elimiin, mm eduskuntaan, valitaan yhä useampi maahan ujutettu vieraslaji- eiku -maalainen päättämään suomalaisten asioista. Nimiä en tässä mainitse.
Viisas viisastuu toisen vahingosta, tsuhna ei mistään!

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

        Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
        Suomalaiset julkkikset
        74
        1980
      2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

        Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
        Ikävä
        366
        1229
      3. Kirjoita jotain

        Kivaa, hellää ja piristävää
        Ikävä
        141
        1028
      4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

        Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
        Suomussalmi
        24
        1023
      5. Mitäpä luulet että tykkääkö

        kukaan kaivatustasi ?
        Ikävä
        91
        719
      6. Varmaan aika moni

        Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
        Ikävä
        45
        697
      7. Päälle hautaus?

        Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
        Lieksa
        115
        692
      8. Voisit nainen joskus vastata minulle

        Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
        Ikävä
        63
        652
      9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

        Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
        Ikävä
        59
        645
      10. T rakastan sua

        vaikket sitä usko
        Ikävä
        59
        598
      Aihe