Uusi rekisterikilpi

Onko juuri totta että pitää laittaa uusi kilpi ja väri tietenkin sateenkaaren värinen ,että "vähemmistökin"hyväksyy.
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole totta.

Äänestä

Minusta tämä on rasistinen ,me emme saa ajaa pimeästi. Meidän kulttuurissa on normaali. Miksi meidän pitää laitta kalliit laiteet vaika osaamme ajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko juuri totta että pitää laittaa uusi kilpi ja väri tietenkin sateenkaaren värinen ,että "vähemmistökin"hyväksyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu