Demareille tiedoksi, nyt ei ole aprillipäivä

Puhutte mitä sattuu vaikka ei ole aprillipäivä. Siis liittyen maahanmuuton kiristyksiin.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Antin Läppä.

Ei tullu Vappusatasta tällä kertaa, vaan jotain paljon parempaa.

1Äänestä

Sosialistille
valehteleminen
on toinen luonto.
Tottakai he valehtelelvat mamujen ehtojen kiristämisestä.

Ei ne mitään kiri,

IMUROIVAT ISOLLA RUUTALLA LISÄÄ MUSUJA

Suomeen !
Tämä on pakko estää.

1Äänestä

Pitää ensin ymmärtää aikojen ja suhtandeiden muuttuvan ja eikä huudella perunamontusta !

Äänestä

Menkää joskus demarien ravintolaan hakaniemeen, minä kävin siellä kerran, ja vituttaa vieläkin. Mutta oli viimeinen kerta työkaveri houkutteli, kirppinkansaa demarit kaikki.

1Äänestä
  • Ja oli muuten vika kerta kun juhlin vappua.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puhutte mitä sattuu vaikka ei ole aprillipäivä. Siis liittyen maahanmuuton kiristyksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu