Miksi se pettää?

No, persu pettää aina.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Persu pettää talossa ja puutarhassa.

Äänestä

Rasisti-Rantanen käväisi pikku-matkalla (60.000 €) Somaliassa! Hittoako hän siellä teki, vai kävikö katsomassa, minkä näköisiä ne mamut ovat, että tietää torpata niiden matkan Suomen rajalle?

Äänestä
  • veikkaan että kävi sanomassa , jos ette ota takaisin niin sitten loppuu rahat ja myös muilta jotka teidän valtiota ovat avokätisesti rahoittaneet ???

    Äänestä

keskusta pettää aina

Äänestä

Persut pettivät kansan. Lupasivat olla kyykyttämättä suomalaisia köyhiä ja duunareita mutta tekivät sen silti.

Äänestä

Mites ne PS-kumiukot, jota PeruSS-Jugend jakeli tuossa männä vuonna? Onko syntynyt tavallista enemmän pikkupersukaisia?

Äänestä

Persut ovat surkeita alikoulutettuja kompleksi-ihmisiä. Isot puheet baarijakkaralla muuttuvat köpöisiksi irvailuiksi eduskunnassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No, persu pettää aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu