Akaan kokoomuksen kannanotto

Akaan kokoomus näyttää kannanotossa selkeän linjan: Hys. hys, hys, meillä menee hyvin ja Akaa kasvaa, kehittyy kohta ohi Tampereen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tyypillinen vasemmistolaisen, lieneekö Akaan Viialan kaupunginosasta käsin, kannanotto. Aika on mennyt kun oli tehtaita ja työntekiöitä, johtajia. Nyt on toisenlaiset kuviot, korot, pääomatulot, sijoitukset.....koita pysyä mukana matkassa.

1Äänestä

Hys Akaa, hys maataloustuet, hys, hys.

Äänestä

Punikkeja sapettaa, kun ei tullut kuin pikku ryhmä munaamaan itsensä torille. Heille naurettiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Akaan kokoomus näyttää kannanotossa selkeän linjan: Hys. hys, hys, meillä menee hyvin ja Akaa kasvaa, kehittyy kohta ohi Tampereen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu