Olen alistumassa ensimmäistä kertaa elämässäni eräälle valtiattarelle. Onko kellään mahdollisesti joitain vinkkejä tms. minulle? Miten minun kannattaisi toimia, ja mitä toivoa häneltä jne..
Vinkkejä alistumiseen
subi poika
21550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei kannata yrittää esittää toivomuslistaa siitä mitä haluaisit tapahtuvan. Järkevää olisi etukäteen sopia siitä mitä et halua tehdä ja sopia turvasanasta. Toivottavasti olet kertonut myös hänelle, että se on sinulle ensimmäinen kerta. Alistuvan osa on helppo: yleensä riittää kun tekee mitä käsketään ja käyttäytyy kunnioittavasti:)
Mielestäni sinun kannattaa kertoa mitä haluaisit kokeilla ja mikä ei todellakaan sovi sinulle. Ensimmäisellä kerralla mielummin liian kevyttä kuin liian rankkaa. Turvasana tottakai. Kaikki mikä toimii fantasioissa ei välttämättä toimi käytännössä.