mitä mieltä

suuri seikkailu tv3,mun mielestä on kaameeta skeidaa oli taas pakko vaihtaa kanavaa huhuh;)
5242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nyt juuri tule mieleen kolmoselta mitään muuta katsottavaa, kuin Stargate;)

Äänestä

joo se on niin huonoa scifiä että ei sitä pysty täysijärkinen katsomaan.

Äänestä
  • joo en kyllä tuedä olenko ihan täysijärkinen kun en katso muutenkaan paljon selaisii ohjelmia mitä muut suomalaiset;)

    Äänestä

Suuri seikkailu on täyttä paskaa..sit kun se kestää ja kestää niin sen jälkeen tulevat ohjelmat on aina myöhässä.. =(

Äänestä
  • joo avasin äsken telkkarin taas tuli sama juttu ei perk... pakko vaihtaa kanavaa on se ihme että ei muista milloin se ohjelma tulee niin pitäs ton posetiivin kiinni heh:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaima kirjoitti:

suuri seikkailu tv3,mun mielestä on kaameeta skeidaa oli taas pakko vaihtaa kanavaa huhuh;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu