Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oletko alistuva nainen?

Nautit siitä, että mies käskyttää ja olet hänen käytettävänä seksissä?
Keskustelisin mielelläni kanssasi tästä.
T. Mr.
21179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Vai haluaisitko että roolit olisivat toisinpäin?
T. Mr.

Äänestä

Löytyykö?
T. Mr.

Äänestä

Kerro täällä mitä jäi kesken…

Äänestä

Löysit. Siirryttäisiinkö silti kahdenkeskiseen viestitykseen? Mulla on anonyymi s-posti johon voisi kirjoittaa. Siellä voisi kirjoitella vapaammin ja ehkä jakaa kuvia.
T. Mr.

Äänestä

Kerrotko täällä ensin

Äänestä

Voin kertoa, mutta täällä on paljon urpoja huutelemassa väliin, niin jos haluat jatkaa, tekisin sen mielummin yksityisesti.
Poistetuista kirjoituksessa kerroin tilanteesta jossa olisit alasti, polvillasi edessäni. Nilkat olisi sidottu yhteen ja ranteet kiinni niihin. Saisit pyytää ”pane mua herrani suuhun”. Ottaisin tukevan otteen hiuksistasi ja työntäisin kyrpäni suuhusi. Ei mitään suihinottoa, vaan panisin nieluun asti. Aina kun antaisin sinun hengittää (tai oksentaa) saisit pyytää lisää. Näin jatkuisi kunnes laukeaisin mieluusti, tai pyytäisit että lopetan. Jälkimmäisestä seuraisi tietysti rangaistus.
Kelpaisiko?
T. Mr.

Äänestä
  • Kyllä Herra kelpaisi🔥 Kauanko sinulla tuohon menee? Ja mitä sitten?

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kyllä Herra kelpaisi🔥 Kauanko sinulla tuohon menee? Ja mitä sitten?

    Eka lasti vois tulla aika nopeastikin. Mutta ei se yhteen jäisi. Kauanko sä kestäisi?
    Onko sulla kik?
    T. Mr.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Eka lasti vois tulla aika nopeastikin. Mutta ei se yhteen jäisi. Kauanko sä kestäisi?
    Onko sulla kik?
    T. Mr.

    Ei oo. Ootko päässyt paljon toteuttaa näitä?

    Äänestä

Valitettavan vähän. Entä sinä?
Kirjoitatko mulle sähköpostia, jos annan osoitteen?
T. Mr.

Äänestä
  • Mihin se nainen hävisi?
    Olisi lisää luvassa.
    T. Mr.

    Äänestä

Oisko tänään ketään?
T. Mr.

Äänestä

Nais parin komennossa kiva tytöillä.Pukevat,meikkaavat,moneen teemaan.Varsinkin kun osat vaihtuu.
Nahkakorsetti punaset pikkarit nahka hame.pitkä läpikuultava satiini aamutakki,matalat korkkarit tai saappaat.
Ratsu piiska voi naisia koulutta.

Äänestä

Täällähän minä olen, mutta josko jutellaan täällä ensin?

Äänestä

OK. Kertoisitko itsestäsi ja siitä mitä haluaisit?
T. Mr.

Äänestä
  • Halaisin kunnon alistamista ja käskyttämistä mieheltä, ainakin fantasian tasolla. Sillain, että olisin ihan täysin miehen vallan alla. Myös sellaista alistavaa puhetta saa olla. Miten sä jatkaisit tuon alun jälkeen?

    Äänestä

Kun olisi sovittu, että sinä pyytelet minua herranasi ja minä sinua huorana. Käskisin
sinun riisutua alasti. (Aloitetaan nyt uudestaan, kun on uusi päivä). ”Kädet suoraan ylös huora!”. Kävelisin ympäristo ja kastelisin arvostelevasti. Ottaisin kiinni nännistä ja nostaisin rintaasi, vetämällä kovaa. ”Kumarru huora!”. Kiittäisi ja vastaisit ”kyllä herrani”, kaikkiin käskyihin. Jos, unohtaisi, tai et muuten toimisi esimerkillisesti, napauttaisin sinua lyijykynän paksuisella, 50cm pitkällä rottinki kepillä rintaasi tai reiteesi. ”Levitä pakarasi, kaksin käsin huora!”. Menisin taaksesi ja kuljettaisin keppiä jalkojasi välissä, pilkulta anaalille. ”Sitten levität pillusi huora. Molemmista käsistä niin monta sormea sisään ja kunnolla auki!”.
Jäisin taaksesi katsomaan näkymää ja antaisin sinun olla siinä asennossa, käskien aina välillä venyttämään enemmän.
Toimisiko sulle?
T. Mr.

Äänestä
  • Olisi aika rajua tuo… En tiiä rupeisko oikeasti jo pelottaa vaikka edelleen fantasiana kova🔥

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Olisi aika rajua tuo… En tiiä rupeisko oikeasti jo pelottaa vaikka edelleen fantasiana kova🔥

    Siirryttäisiinkö yksityisemmälle alustalle? Voisi paremmin tutusta haluihin, rajoihin jne.
    T. Mr.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Siirryttäisiinkö yksityisemmälle alustalle? Voisi paremmin tutusta haluihin, rajoihin jne.
    T. Mr.

    Oletko siis etsimässä ihan oikeaa seuraa vai kirjoittelua vaan?

    Äänestä

Kirjoittelu ois kivaa. Oikea seura vielä kivempaa. Kumpikin käy. Aika näyttää miten asiat menee.
T. Mr.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nautit siitä, että mies käskyttää ja olet hänen käytettävänä seksissä?
Keskustelisin mielelläni kanssasi tästä.
T. Mr.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu