Petteri Patteri

Kasvua ei tule! Ei ole tullut 15 vuoteen 🤣🤣
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

!63cm on pysyäkseen!

Äänestä

Vääriin! Ei ole tullut 20 vuoteen.

1Äänestä

SDP pelastaa taas kerran Suomen! Kuin historia osoittaa!

Äänestä

Hehe . Ei sen vällii oo . Nytkin eliitti on rikastunna kolme vuotta eliitin veroale jytkyillä . Siloin Suomen kansalla mennee hyvin kun vaan eliitti rikastuu .

Äänestä

No hyvät veljet pittää huolta , ett orpon ei tarte men mkkäriin myyjäks .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kasvua ei tule! Ei ole tullut 15 vuoteen 🤣🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu