Historian parast tulos!
Vastaukset 24
- Anonyymi00001
Demarien kustannuksella näytti kannatus nousseen.
- Anonyymi00003
Taktisia ääniä luvassa taas. Umpityhmiä.vassuja viedään taas kuin pässiä narussa!
Mitä nää femakot ulvo siellä eduskunnassa tänään? Tätä 11 % tulostako? - Anonyymi00010
Anonyymi00003 kirjoitti:
Taktisia ääniä luvassa taas. Umpityhmiä.vassuja viedään taas kuin pässiä narussa!
Mitä nää femakot ulvo siellä eduskunnassa tänään? Tätä 11 % tulostako?Persuloisen naisvihamielisyys on kuten halveksimillaan muslimeilla.
- Anonyymi00012
Anonyymi00010 kirjoitti:
Persuloisen naisvihamielisyys on kuten halveksimillaan muslimeilla.
Riikka on tuleva pääministeri. Vasemmistoliiton femakot paimennetaan oppositioon.
- Anonyymi00002
Send them back, tämä nainen tässä.
Kaikki yhes koos. - Anonyymi00004
Upeutta!
- Anonyymi00005
Ei hätää . Putin saa EU n hajoamaan Euroopan äärioikeiston tuella .
- Anonyymi00020UUSI
En kommentoi tuota puttee mutta kun Eurooppa tuhoaa itse itseään, se on säälittävää.
- Anonyymi00006
Mistä johtuu huipputulos
- Anonyymi00007
Demarit syöksyttää vasemmalta.
- Anonyymi00008
Li vetäisi jo ennätyspotin eurovaaleissa.
- Anonyymi00009
Hienoista kasvua peruskommunisteissa. SKDL. sssä.
Muut vasemmistolaiset puolueet, vihreät, keskusta, sekä sdp, se on yhdessä muodostava vahvan perustan Leniläis- Stalinilaiselle sosialismille eli kommunismille suomessa. - Anonyymi00011
Vasemmitoliitto oli aikaisemmin SKDL. Kommunistien SKDL oli joskus eduskunnan suurin puolue 50 edustajalla.
- Anonyymi00013
Ikävä kyllä äänet tulevat demarien vasemmalta laidalta, vaikka niiden pitäisi tulla persuilta, joiden äänestäjien etuja valvovat. Kai se on sitä samaa kommunismin pelkoa, joka on istutettu meihin. Ja USA:an, sekä muualle länsimaihin. Neuvostoliitto, Kiina ja P-Korea eivät KOSKAAN ole toteuttaneet kommunismia. Harvainvaltaista diktatuuria kyllä. Lukekaa Pääoma, jos laiskuuttanne pystytte.
- Anonyymi00014
Ovat taputukset ansainneet!
- Anonyymi00015
Lisää kannatusta kansan puolustajille.
- Anonyymi00016UUSI
Mahtavaa!
- Anonyymi00017UUSI
Abloodeja!!!
- Anonyymi00018UUSI
Kuulostaa tulevaisuus pahalta- Suomi-neidolla jatkuvat kuukautiset ja isotpojat vetää kakkoseen aina ohimennen.
- Anonyymi00019UUSI
Koita ryhdistäytyä ja lopettaa ruikuttamisesi.
- Anonyymi00021UUSI
Voiko humaani ihminen olla vassu? Se aate ei ole ollut mikään rauhanaate historiassa eikä nyt
- Anonyymi00022UUSI
Sata miljoonaa kuollutta ja vielä sitä aatetta täällä kannatetaan. Eihän tätä tajua erkkikään
- Anonyymi00023UUSI
Vassut ovat niin parhaita, että Hitlerkin alkoi likvidoida heitä pois äärioikeistolaisen natsiaatteen tieltä, mutta aina he nousevat sillä mikä mikään muu ei ilman heitä toimi.
- Anonyymi00024UUSI
Kun vasemmistoliitto nousee, suomalaisilla alkaa mennä paremmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS672007Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43651
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48531