Se oli 2024 kun näin sut viimeisen kerran

mielessäni kelailen niitä meidän välisiä katseita ja hymyjä. Miksi ihmeessä en osaa vaan päästää irti, kun sinä olet siellä ja minä täällä.
6222
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi pitää päästää irti? Onko varattu vai yksipuoliset tunteet?

Äänestä
  • Silloin nähtiin työpaikalla, mutta asun noin 700km päässä sieltä paikkakunnalta nykyään.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Silloin nähtiin työpaikalla, mutta asun noin 700km päässä sieltä paikkakunnalta nykyään.

    ~n. *00km vähän elää.. ;)

    Äänestä

Markkinoilla heinökuussa😂

Äänestä

Kannattaa vaan jatkaa elämää ja unohtaa! Muistele sitä hetkeä hyvänä muistona ja that's it.

Äänestä

ei jätkä tarvinnu ketää.lapsuuteen haikailee isomies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mielessäni kelailen niitä meidän välisiä katseita ja hymyjä. Miksi ihmeessä en osaa vaan päästää irti, kun sinä olet siellä ja minä täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu