Sari Multala ei osaa kuin lässyttää ja juopotella.

Kauppalehtikin on tässä lähtenyt tuon hölinään mukaan. https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/a/ecd1acf1-ff59-4c45-a1fc-f73b796f389c
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo rutku ei tiedä hintakatosta enempää kuin sika helmistä.

Äänestä

Multala on onneton eukko. Olis ollu parempi kun olis jääny purjehtimaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kauppalehtikin on tässä lähtenyt tuon hölinään mukaan. https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/a/ecd1acf1-ff59-4c45-a1fc-f73b796f389c

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu