Lännen demokraatit Kiovassa.

Tämän päivän natsit , lännen demokraatit nuo sosialistit kokoontuivat Kiovassa. Ukraina on natseille väline käydä laajentumis-sotaa . Hitlerin sosialistisen työväenpuolueen jälkeläiset jatkavat hitlerin unelmaa . Venäjän luonnonrikkauksien ryöstöstä.
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Igor iki-ihana Pietarista aktivoitui jälleen suoltamaan tuubaansa eetteriin.

Äänestä

Kerro Igor taas vaikka joku höpöjuttu AZOVISTA.

Äänestä

SLAVA UKRAJINI 🇺🇦🥰

Äänestä

Et kai ole vakavissasi?

Äänestä

Natsi-Venäjä hankkii kaksin käsin itselleen lisää vihan aiheita.

Muuhun eivät kykene.

Eräänlaista kyvyttömyyttä sekin.

Äänestä

Juna jonka veturi oli täysin romuna ja katollaan ratapenkereellä ja ainakin yksi vaunu vailla kattoa ja toista sivua . Ylen uutisten mukaan juna jatkoi matkaa kuusi tuntia myöhässä, HUUTOnaurua YLEn valeuutisille.

Äänestä

Kaikki kymmenen vaunua pois kiskoilta, miten voi saapua raja-asemalle kuudessa tunnissa, jotain outoa on ” uutisoinnissa”.

Äänestä

Trumpin erottama CIAn entinen johtaja ja pääministerin paikalta syrjäytetty boris johnson ,sekä muutama muu sosialisti oli pelottelun kohteena.Venäjä ampui varoituslaukauksen…….Tulevaisuuden kannalta olisi ollut parempi jos kaikki neljä junaa joita käytettiin lännen demokraattien kuljettamiseen kiovasta olisi tuhottu totaalisesti.

Äänestä

Natsi-Venäjä kaivaa hautaansa järjettömyyksillänsä.

Mitäs aloittivat.

Äänestä

Venäjä saa tempauksestaan roppakaupalla uusia inhoajia satojen miljoonien entisten lisäksi.

Kallista on ollut, ja aina vain kalliimmaksi tulee käymään. Voi Venäjää.

Tyhmyyttä ei voi opettaa.

Äänestä
  • Natoniilo!! Se on nyt menoa, eikä nokitusta. Voimia sulle Enukki🙏🙏

    Äänestä

EUnukit aloittavat laajentumis-sotansa, etnisillä puhdistuksilla itä-ukrainassa 12000 tapettua Venäläistä ja obaman ja h.clinttonin lähettämät kuusi sota-alusta menossa Krimin niemimaallle nämä olivat ne syyt, miksi Venäjä on nyt ukrainassa. ETYJ-joukkojen johtajana toimi CIAan. ja kokomustien ”työntekijä” I. Kanerva. Hänelle kävi niinkuin sanonta kuuluu. Manu on työnsä tehnyt, Manu saa mennä. Tämä sama CIAan johtaja joka päätti Kanervan kohtalosta oli jälleen Ukrainassa , lännen demokraattien kokouksessa.

Äänestä

HYVÄ yhteenveto!!!

Äänestä

T.blaidin ajatushautomon ”työntekijä”, sosialisti sanna marin oli lännen demokraattien juonittelu palverissa kiovassa. Nyt on antin sisäänajo meneillään. CIA on lännen demokraattien etujärjestö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämän päivän natsit , lännen demokraatit nuo sosialistit kokoontuivat Kiovassa. Ukraina on natseille väline käydä laajentumis-sotaa . Hitlerin sosialistisen työväenpuolueen jälkeläiset jatkavat hitlerin unelmaa . Venäjän luonnonrikkauksien ryöstöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu