Siskoni kundikaveri oli "skini"..ja mull on tumma mieskaveri...Onneksi sisareni puhui kundinsa ympäri...ja viimein hän tulikin järkiinsä..Eihän kukaan normaali ole hitlerin jäljillä...joka venyttelee omia sukupuolielimiä ja kiduttaa lapsia..Eikö ne sieltä alunperin natsit oo lähtösin..(inhoamalla te ette mustia saa suomesta pois.Miten valtio näissä asioissa päättää..ja antaa oleskeluluvat sun muut ulkomaalaisille!Ei se miksikään muutu..te vaan haukutte yhdessä täällä kanavalla..josta ei ole mitään hyötyä isänmaalle!Ajatelkaa 10-vuotta taaksepäin...oliko noin paljon ulkomaalaisia.Sillonkin oli enemmän rasisteja..mut eihän se mitään auttanu!Suomi on muuttumassa...ja muuttuu kokoajan...sille ei voi tehdä kukaan muu mitään, paitsi ne tänne päästää...
suomi muuttuu...
nina
91341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
siis..paitsi ne jotka ne tänne päästää..
http://fjordman.blogspot.com/2005/03/mein-kampf-in-english-on-radio-islam.html
JA RADIO ISLAM:
http://www.radioislam.org/historia/hitler/mkampf/eng/
Ja jos englanti taittuu, kannattaa lukasta seuraava linkki läpi. Kertoo Ruotsin tilanteesta maahanmuuttajien sortamana.:
http://fjordman.blogspot.com/2005/05/is-swedish-democracy-collapsing.html
Oletko hieman hölmö? Tietosi Hitleristä ovat kyllä täysin väärät ja arvosi ovat vinksallaan. Siitä vaan tekemään mulaattipentuja..Kiroavat sut myöhemmin.
Viestisi haisee provolta, tai sitten olet todella pelottava esimerkki tyypillisestä hyysäristä joka puhuu paljon rauhan, rakkauden ja monikulttuurisuuden harhasta, mutta jolle tosiasiat ja maailman (sekä Suomen) todellinen tila on täysin hukassa.
Olisihan se kiva, jos kaikki voisimme elää yhdessä onnellisina kukkakedolla kirmaillen, mutta totuus on, että on olemassa ihmisryhmiä (rotuja) jotka haluavat kaiken ilmaiseksi ja helposti (ja tämä revitään toisten rotujen selkänahasta) ja jotka eivät kunnioita toisten ihmisten omaisuutta, seksuaalista itsemääräämisoikeutta tai kulttuuria.
Maailma ei välttämättä muutu pahempaan, jos tarpeeksi moni ihminen saadaan näkemään totuus monikulttuurisuuden petollisuudesta ja alkuperäiskulttuureja tuhoavasta vaikutuksesta.
alkaa kyl oikeesti tuntuu siltä että kohta on paettava ruostiin kun noita yöntimoja alkaa olla liikaa. ja asiaa vauhdittaa kyllä nää suomen verotus laki jutut
ei sua kukaan kaipaa ;)
...luulet sinäkin löytäväsi täältä??? Ihanne maanko?
Millainen on ihannemaa???
/aye
olet
se
riittää
-sinne!
...sinä menet nyt nuolemaan niitä *hänen* jalkoja siitä ja heti paikalla...
Muut juoskoon minun perässäni ;))
/aye