Mr Bush

Tähän supervaltion johtajaan voimme luottaa:

http://www.kerrolisaa.com/kuvat/busheiosaa.gif
6293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täytyy myös muistaa että uuskonservatiivit ovat herännäiskristittyjä jotka uskovat että maailmanloppu on oven takana. Siksi heidän mielestään passaa tehdä ihan mitä sattuu kun kaikki tuhoutuu kuitenkin kohta puoliin.

Äänestä

vanhempaa kuvaa enää löytäny?!!!

Äänestä
  • Vituttaako molopää vituttaako?

    Äänestä

että USAlaiset eivät osaa valita suomalaisten mieleistä presidenttiä, ei vaikka asiasta sanottaisiin heille kuinka monta kertaa! He käyttäytyvät ikäänkuin suomalaisten mielipide ei merkitsisi heille mitään!

Tämä ei jää tähän!

Äänestä
  • Sehän oli yökiikari.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppe_ kirjoitti:

Tähän supervaltion johtajaan voimme luottaa:

http://www.kerrolisaa.com/kuvat/busheiosaa.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu