Perussuomalaisittain Euron bensaa....

https://x.com/JanneHirvonen2/status/2100461355551588836

Aivan kuten Perussuomalaiset kertovat....

https://www.tiktok.com/@pullapitko10/video/7284550505496481056
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Persujen euron bensa on 0.4 litraa

Äänestä

Pelle mikä pelle!

Miten tyhmä pitää olla, että näitä populisteja uskoo?

Äänestä
  • Vaatii idiootin aivot!

    Äänestä

Nyt sitä saa Perussuomalaisten lupaamaa halpaa bensaa 🤣

Äänestä
  • Nyt sitä tosiaan saa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://x.com/JanneHirvonen2/status/2100461355551588836

Aivan kuten Perussuomalaiset kertovat....

https://www.tiktok.com/@pullapitko10/video/7284550505496481056

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu