Novosti vai NOLOSTI Yle?

Mielestäni NOLOSTI YLE, juuri nyt menossa Yle 1.
3<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Reps kops ootko harkinnu koomikon uraa? On niin nokkelat ja omaperäset jutut

1Äänestä
  • Kiitos! Ai, mutta nythän mä vasta hokasin! :D

    Äänestä

Miten niin? Minusta on hienoa että venäläiset saavat oikein venäjän kielellä kuulla millainen hullu Putin on. Ja että edes joku yrittää jakaa venäläisten keskuuteen todellista tietoa maailmasta, eikä vain Putinin propagandaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mielestäni NOLOSTI YLE, juuri nyt menossa Yle 1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu