Se on seuraavat 100 vuotta hallinnoiva. Sitten taas joku muu. Kautta aikojen sosialisti vässykät on laittaneet maapallon asiat pois raiteiltaan ja ne on täytynyt korjata kovalla kädellä.
Miten niin AfD on väärä puolue.
Anonyymi-ap
12<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Niin se, ovat menneet sosialistit rakentelemaan kouluja ja sairaaloita ja ties mitä turhaa, kun olisi nekin rahat voitu antaa Wahlroosille muutamaan uuteen urheiluautoon ja kartanoon.
Ei kunnon tosioikeistolainen kouluja tarvitse, on syntynyt menestymään muutenkin!
Miksi vassujen piti tappaa sata miljoonaa
Kysy niiltä, jotka tappoivat. Miksi lahtarit tappoivat 30 000 suomalaista?
No jos putinismi on mielestäsi noin valtavan hieno asia niin mikäs siinä sitten.
Putinismi ei tule ensisijaisena, jos sittenkään. Mutta Euroopan pitää puhdistua haittamaahanmuuton vihauskonnosta, islamisteista.
Islamistit ei ole sopeutuneet Eurooppaan. Vihauskonto on tuonut uudelleen myös naisvihan Eurooppaan. Tällaista kyynpoikaa olemme povessamme pitäneet.
Niinkö? Montako islamistia persut ovat karkoittaneet? Aikooko AfD tosiaan saada lakiin islamilaisuuden karkottamisperusteeksi?
Näistähän ei saa puhua hys hys hys. Koko ajanhan tapahtuu islamistejenkin karkotuksia. Vai ettekö ole huomanneet, että taas kerran on alettu puhua mm.raiskauksista näin : epäillyllä on ruskea silmät ja ruskea tukka tai pelkkiin vaatteisiin perustuen.
Äpäräpoikakulttia meinaat varmaan kans. Monihan yhä vastustaa naispappeutta.... tällä vuosituhannella.
Onko lääkitys kohdillaan?
Alimitoitus selvästi.
Vässykät eivät pidä demokratiasta.
Despoottien hallitsema dystopia on heidän unelmansa.
Harppisaksalaisten nostalgiaa.
Joko on käyneet antamassa kielareita putinille kuin Hoonekkeri Resnewille.