Säilytystilaa

Naisilla sitä on mukava säilytystila sielä pimpassa. Ainakin kun sormella koittaa, niin luukulta voi löyty tiukkuutta, mutta sisällä olisi hyvä säilytyspaikka vaikka eväsnyytille!?

Jos ette usko, niin koittakaapa itse, saman olen todennut useammalla naisella :)

Aika sairasta juttua, vai mitä?
7256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

naiset pitävät Kultaisesta sormestani :) ehkä se korvaa jotakin mitä naiset aina vinkuu?

Inisijät äkkiä kyykkyyn.Hus hus Tai työnnä Kultaisen sormeni perseeseenne!!!

Äänestä

Sitä juuri haluaisinkin! Sormi siellä ja se toinen toisessa!!!

Äänestä
  • Olen sormeton! Menetin molemman käteni sormet ja vasemman jalkani varpaat kauheassa munanleikkurionnettomuudessa vuonna 1999! Munanleikkuri ruhjoi käteni ja jalkani muusiksi - mikä nyt eteen, kun naiset haluavat sormia ties minne?

    Äänestä

Kerrankin asiallista puhetta!

Äänestä

Ottakaahan opiksi!

Äänestä

typerältä kuulostaa... :(

Äänestä

Meiänkin perheessä siellä säilytetään lasten pihalelut kun ei niin vanhalle lihapalalle muutakaan käyttöö enää oo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ich kirjoitti:

Naisilla sitä on mukava säilytystila sielä pimpassa. Ainakin kun sormella koittaa, niin luukulta voi löyty tiukkuutta, mutta sisällä olisi hyvä säilytyspaikka vaikka eväsnyytille!?

Jos ette usko, niin koittakaapa itse, saman olen todennut useammalla naisella :)

Aika sairasta juttua, vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu