En oo mitään pahaa susta ikinä puhunut..

Yks. H.
16307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

En täällä enkä IRL.

Äänestä

Se viesti oli eri kirjaimelle.

Äänestä
  • ???

    Äänestä

Qkka vai
Qukko

1Äänestä

Olethan, viesteissäsi.

Äänestä

Ei kiinnosta sun psykoosis en kirjottele sulle täällä enkä muuallakaan vitun vajukki

Äänestä
  • Älkää viitsikö, psykoosi on vakava asia. Siitä ei toivu kuin lääkkeillä ja sitten niitä syödään loppuelämä. No, tietenkin pieni hinta maksettavaksi siitä, että pää pysyy kasassa ja varsinkin niin kasassa ettei enää häiritse ketään älyttömillä jutuillaan. Ja pystyy elämään normaalia elämää.

    2Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Älkää viitsikö, psykoosi on vakava asia. Siitä ei toivu kuin lääkkeillä ja sitten niitä syödään loppuelämä. No, tietenkin pieni hinta maksettavaksi siitä, että pää pysyy kasassa ja varsinkin niin kasassa ettei enää häiritse ketään älyttömillä jutuillaan. Ja pystyy elämään normaalia elämää.

    Näin juuri. Mun ystävätär meni psykoosiin ja mulla oli kova huoli, kun hän katosi. Puhelin ja rahat hukassa. Oli löytynyt ihan toiselta puolelta Suomea.
    Hän oli ihmisistä ihanin, mitä ikinä maa päällään on kantanut. Jänen kuolema oli älyttömän raskas asia.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Näin juuri. Mun ystävätär meni psykoosiin ja mulla oli kova huoli, kun hän katosi. Puhelin ja rahat hukassa. Oli löytynyt ihan toiselta puolelta Suomea.
    Hän oli ihmisistä ihanin, mitä ikinä maa päällään on kantanut. Jänen kuolema oli älyttömän raskas asia.

    Voi ei, ei tässä enää tiedä mitä sanoa, mutta olen pahoillani ja otan osaa.

    Äänestä

🤭🤭🤭

Äänestä

En ole kanssa pashaa kaivatusta puhunut M -N.

Äänestä

ei niitä lääkkeitä tarvitse syödä kun sen aikaa kun te elätte. niin psykoosi katoaa lopullisesti.

Äänestä

Yhtään h nimistä tunne

Äänestä

odottavan aika on pitkä, mutta joka puhelussa odotan tietoa.... tiesitkö xxxx kuoli. se tietää parempaa elämää tänne. niiden jitt6jenne ja tekojenne jälkeen. ikään kuin viette tekonne hautaan ja poistuu täältä.

Äänestä

Heikki kahvi huoneessa on kahvia tule vaan tänne

Äänestä

Mikäs karvalakki se sieltä huutelee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yks. H.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu