Yhdysvalloilta onnistuu erinomaisesti laittomat sala- ja joukkomurhat, mutta lain sallima kuolemantuomio ei vain onnistu...erikoinen maa ja kansa.
Kovin on omituista
Anonyymi-ap
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Lääkäri on todennut, että: "Vitutukseenkin voi kuolla."
Nyt eletään jänniä aikoja, kun Yhdysvalloissa on marraskuussa välivaalit ja ennusteiden mukaan republikaanit olisivat häviämässä senaatissa ja edustajainhuoneessa.
Kestääkö Trumpin pumppu, jos/kun jos hän häviäisi vaalit, kun uskoo itse vakaasti, että KAIKKI rakastavat häntä pyyteettömästi?
Jos näin käy että republikaanit häviävät molemmat, niin jatkossa Trump saa keskittyä rauhassa ulkopolitiikkaan, mitä hän on ahkerasti tehnytkin.
Ehkä hän tekee Putinin kanssa jonkinlaisen Molotov-Ribbentropp sopimuksen että mitä alueita kumpikin saa ottaa, ilman että astuvat toistensa varpaille?
Varmaan kummallakin on suuret haaveet, mutta Trumpilla on todellisuudessakin ongelmia terveytensä kanssa, toisaalta se saattaa tehdä miehestä entistä vaarallisemman, kun ei enää millään ole mitään väliä.
Putin on vielä nuori ja energinen, mutta Ukraina taitaa panna miettimään uudestaan, millä lihaksilla eteenpäin?