Aasialaiset

Nyt oon nähny korealaisia poliisi väkivalta videoita ja kiinalaisia eläinten kidutusvideoita..
haistakaa aasialaiset paska.
Onko niissä jotain vikaa?
onko ne ihmisiä?
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jotain vikaa on myös Suomessa kun laskivat 5000 kettua noihin olosuhteisiin siitoksella ja kiduttivat 5 milj kettua viidesosa neliön kopeissa koko elämänsä taallä.Ketun reviiri on sentään kilometrejä

Mutta onpa ihanaa kuulla metsämiehen kommenttikin asiasta.

Mitä järkeä oli tuoda tänne alunalken vieraita lajeja kopitettavaksi- kun muitakaan elävää ei saa kohdella noin - syy siihen että vieraita lajeja on nyt luonnossa on nimenomaan itse tarhaajat- nuoret reagoivat vääryyteen aina herkimmin. Eikä voi moittia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


metsämies kirjoitti:

Nyt oon nähny korealaisia poliisi väkivalta videoita ja kiinalaisia eläinten kidutusvideoita..
haistakaa aasialaiset paska.
Onko niissä jotain vikaa?
onko ne ihmisiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu