Korpraalin noopeli

Jos Stubb olisi voittanut rauhannobelin, hän olisi kiikuttanut sen ensimmäisellä mahdollisella lennolla kaverilleen Trumpille.
7<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joka olisi leikannut sen kahtia ja lähettänyt kaverilleen Putinille puolet!

Äänestä

Tiltu Tiltu...

Äänestä

Ei suinkaan kaikkea Trumpille, vaan vähintään puolet Zeleskille korruption polttoaineeksi. Tämä on tietysti pelkkää kuvittelua, koska Stubido ei koskaan tule saamaan rauhanpalkintoa, onneksi.

Äänestä
  • Putte olisi lähettänyt Nobelin rauhanpalkinnon Kim Jon Unille ja vaihtanut sen ohjuksiin ja sotilaisiin, ettei vain Ukrainan siviilien tappaminen loppuisi!

    Äänestä

  • Mitenkä se saisi?? Sehän yllyttää Zeleä jatkamaan sotaa.
    Kyllä siellä kännykät ovat kuumana Zelellä ja Stupilla..
    Alex auta😁😁

    Äänestä

Eikös se korppi saanut Norjassa jonkun kukkamaljakon muistoksi?

Äänestä
  • Toivottavasti Ukraina jatkaa ryssien öljynjalostamojen tuhoamista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos Stubb olisi voittanut rauhannobelin, hän olisi kiikuttanut sen ensimmäisellä mahdollisella lennolla kaverilleen Trumpille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu