Minkä takia

Lapualla tyhmyys loistaa
17335
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Hirtä ittes läski

15Äänestä

Sen takia, kun sinunkaltaisia kirjoittelee tänne tyhmiä. Onneksi teitä ei ole kovin paljon.

Äänestä
  • zelekyy alotti teurastuksen vuosia sitten separatistialueella,ennen kuin Venäjä meni väliin,mutta voithan aina lähettää poikas/tyttäresi ukrainaan taistelemaan zelekyyyn puolesta,meirän tupsukka pitäisi määräta holhoukseen,ja potkia pois virasta,kun yrittää usuttaa Venäjää hyökkäämään tänne

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    zelekyy alotti teurastuksen vuosia sitten separatistialueella,ennen kuin Venäjä meni väliin,mutta voithan aina lähettää poikas/tyttäresi ukrainaan taistelemaan zelekyyyn puolesta,meirän tupsukka pitäisi määräta holhoukseen,ja potkia pois virasta,kun yrittää usuttaa Venäjää hyökkäämään tänne

    höpö höpö

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    höpö höpö

    Sodan alotti zelenskyyy tupsukka vei meirät mukaan aseveljenä,siis mekin olemme hyökkääjiä,kansaivälisten lakien mukaan Venäjällä on oikeus puolustautua ja ampua meitä vaikka yrinasein

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sodan alotti zelenskyyy tupsukka vei meirät mukaan aseveljenä,siis mekin olemme hyökkääjiä,kansaivälisten lakien mukaan Venäjällä on oikeus puolustautua ja ampua meitä vaikka yrinasein

    Mitä selität?

    Äänestä

Kannattaisiko miettiä ketä äänestää

Äänestä

Homo!!

Äänestä
  • Näitä herroja täällä piisaa

    Äänestä

Veri ei kierrä päässä ja lohko vähän kaput.

Äänestä

Ei tartte yhtään epäällä lapualaasten tyhymyyttä kun lukoo näitä lapuan sivuja

Äänestä
  • Lapua kiriootetahan Aina isoolla alakukiriaamella ,ja se mitä ei Lapualta löyry niin sitä ei tartteta ,ja joka on eri miältä tästä asijasta niin sen pitää muuttaa pois ,ja Lapualta ei kukaan koskahan poistu kuntarajan ylitte muutaku menosuuntahan ,takaasin ei oo tulemista.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Lapua kiriootetahan Aina isoolla alakukiriaamella ,ja se mitä ei Lapualta löyry niin sitä ei tartteta ,ja joka on eri miältä tästä asijasta niin sen pitää muuttaa pois ,ja Lapualta ei kukaan koskahan poistu kuntarajan ylitte muutaku menosuuntahan ,takaasin ei oo tulemista.

    Ei mitään syytä kirioottaa lapuaa isolla alkukirjaimella on senverran typerä kaupunki ja kaupunkilaiset ykski tyyppi kopioo lehtien uutisia jatkuvasti vaikka sillä ei oo siihen lupaa

    Äänestä

  • suurin osa älyvapaista kirjoituksista ja hakkumisista on muualta paikkakunnalta tulevia kirjootuksia joihin ei lapualaisilla ole mitään
    yhteyttä.Lapualaiset ovat pääosin viisaita ja kohjteliaita ihmisiä ,minä tietenkin olen nero ja ystävällinen !

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    suurin osa älyvapaista kirjoituksista ja hakkumisista on muualta paikkakunnalta tulevia kirjootuksia joihin ei lapualaisilla ole mitään
    yhteyttä.Lapualaiset ovat pääosin viisaita ja kohjteliaita ihmisiä ,minä tietenkin olen nero ja ystävällinen !

    Väärin. Me lapualaaset oomma kyllä neroja, mutta ei me mitään kohteliahia olla. Lapualaasen kuuluu olla töykeä ja kattoa häjysti sekä mulukaasta. Jos joku liukastuu ja kaatuu jossain, niin me meemmä vahingoniloosesti nauramahan sille ja haukumma sen vielä maanrakoon.

    Äänestä

Lapualaisille nauraa kaikki.

Äänestä

Peräkammarin poikia piisaa hah hah hah vanhojapoikia hehehehehee

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lapualla tyhmyys loistaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu