Nyt menee tistelu HEKO niin alhaalla että se jahtaa ZelensKYYn tappaja drooneja Porvoossa!

Nyt menee tistelu HEKO niin alhaalla että se jahtaa ZelensKYYn tappaja drooneja Porvoossa!

Eilen Kilpilahdesta kuului ensin räjähdys ja sitten jyrisi ja sieltä nousi paksu musta savu!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet varmasti venäläinen. Olet tietenkin niitä LENINGRADIN iloisia KILJUVEIKKOJA! Teille maksetaan palkka KILJUPOTTUINA ja KAALISOPALLA ja kyllähän sellaisilla eväillä tekstiä syntyy kuin RUIKULIPASKAA.

1Äänestä
  • Siitä voit olla aivan varma!

    Olet siinä onnellisessa asemassa että saat "puhdistettua" minut mielestäsi soten jakamilla MT-lääkkeillä. 😁

    Jos kuitenkaan ei helpota, niin ota yhteys tahoon josta saa tilata MANAAJA ihan kotiin p"puhdistamaan" riivaajat pois korviesi välistä?

    Äänestä

Kipilahdessa on loimottanut hurjat liekit ZelensKYYn eilisen drooni-iskun seurauksena.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt menee tistelu HEKO niin alhaalla että se jahtaa ZelensKYYn tappaja drooneja Porvoossa!

Eilen Kilpilahdesta kuului ensin räjähdys ja sitten jyrisi ja sieltä nousi paksu musta savu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu