Kokoomuslaiset pelkää kansaan kostoa

Haluavat poliisi suojelua ilmaiseksi

Kannattaisi miettiä mitä ovat tehneet kansalle

Yöllä koko Venäjän osuus
8<50
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Harhoja kansanedustajilla. Pelkäävät jo omaa varjoaankin.

Äänestä
  • Luulotautia liikkeellä. Luotettavuus kärsii.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Luulotautia liikkeellä. Luotettavuus kärsii.

    Olisko altzheimeria liikkeellä, jos ei muista Mika mitenkin kotonaan tai ei ole ollut, tai niin kännissä ollut, ettei ole paskojaan muistanut huuhdella . . !
    Muistitesteihin koko p@5kasakkia nykyisin. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩

    Äänestä

Kokoomushan on ajanut kaikkia palveluja maksulliseksi. Ostakoon tuota suojelua jos sitä haluavat ja toteuttakoon ihanne yhteiskuntansa mallia.

1Äänestä

Ei kun pitää saada kaikki ilmaiseksi kansa maksaa veroilaamm

Rikkaiden eliitin halut

Pelottaako persujamja kommareita kansan kosto

Äänestä

On tämä jumalauta touhua, nyt kokkareille pitäisi vielä opettaa WC:n käyttö tai palkata avustaja vetämään kokkareen kikkareet alas.

1Äänestä

"Niin makaa, kuin petaa", syytä pelätä onkin!!!👹👹👹👹

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluavat poliisi suojelua ilmaiseksi

Kannattaisi miettiä mitä ovat tehneet kansalle

Yöllä koko Venäjän osuus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu