R-Kioski loppuu täältäkin

Nyt harmitellaan kun loppuu. Olisikohan pitänyt asioida siellä enemmän.??? Mikään ei kannata jos ei asiakkaita. Nyt ollaan niin harmissaan. 🤔🤔🤔
2192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kauppojen ilta-aukiolo ja karkki- ,veikkaus.. peli- limsa- ym tarjonta on vienyt asiakkaat, ja kun ei Kallekaan enää ilmesty.

Äänestä

Mutta Markus ilmestyy.on kyllä lehdellä helvetin tyhmä nimi🤣🤣.tulee mieleen joku homppelilehti🤭

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt harmitellaan kun loppuu. Olisikohan pitänyt asioida siellä enemmän.??? Mikään ei kannata jos ei asiakkaita. Nyt ollaan niin harmissaan. 🤔🤔🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu