Hoitaako kilikello hyvin hommat?

Mitähän kustantaa suunnilleen ja onko luotettava?
22368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Että se on söpö...

Äänestä
  • Kun kilikello soi, ovat viimeiset vuodet jlälellä kuolin vuosista.

    Äänestä

Kyllä siellä näyttää ainakin varatut/naimisissa olevat käyvän, ilmeisesti ei kotona käy tuuri.

Äänestä
  • Tuulikello,juorukello. Spermaa vakoon.

    Äänestä

Mikä kello?

Äänestä
  • Se on markkinat, jotka määrää, missä käydään ja pihtaajat pillittäkööt.

    1Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Se on markkinat, jotka määrää, missä käydään ja pihtaajat pillittäkööt.

    Ne toiset naiset haluaa spermaa mälliämpäriin.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Se on markkinat, jotka määrää, missä käydään ja pihtaajat pillittäkööt.

    Imeekö hame hyvin mallit.

    1Äänestä

En tajua....m

Äänestä
  • Kilikellot on sun akkas pukamat kun näin ne takaapäin kun jörnin sitä.Varsinaiset TUULIKELLOT.

    1Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kilikellot on sun akkas pukamat kun näin ne takaapäin kun jörnin sitä.Varsinaiset TUULIKELLOT.

    Olet tyyppinä heikoilla jäillä järkesi kanssa. Ajatteleppa miltä tuntuu, kun mies tai nainen tulee kaapistaan ulos, mitä kelloja silloin uhoat soittavasi? Voisit miettiä mitkä kellot silloin soi, kun sinua tehtiin😁.

    Äänestä

Kertoo kyllä enemmän sairaista aivoistasi tuo kommentti. Kaltaistesi eivät ole elämääni lähelläkään.

Siis mikä tää kilikello on?

Äänestä
  • Nuori nainen, kenelle kelpaa kuka vaan kunhan rahaa löytyy.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Nuori nainen, kenelle kelpaa kuka vaan kunhan rahaa löytyy.

    Tai mies jonka kulkuset kilisee kun hoonataan takaa

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Tai mies jonka kulkuset kilisee kun hoonataan takaa

    Pussit ei kilise, vaan visa vinkuu markkinaraossa. Sekin aika meni ja raot ja vaot saa nykyisin olla rauhassa. Paljosta säästyy, kun jättää puuhastelut kärpäsille.

    Äänestä

Puhukaa nyt selkeästi. Mikä?

Äänestä

Parempi kroppa sillä kuin 90% pieksämäkeläisistä siiderivalaista. Tuon palveluita porukka menee ostamaan, kun rupee kotona se jatkuva muijan otsarypyssä lahnaaminen tympimään:)

1Äänestä
  • Juurikin näin

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Juurikin näin

    Upeaa, että on laadukas jakorasia, tiedä vaikka hänen serkuillekkin olis herkullisia hommia kylällä. Vaikuttaa koko kaupunkikuvaan myönteisesti kun on saaneen näköisiä miehiä eikä kiristä leukaperiä.

    Äänestä

Siis mikä homma?

Äänestä

Kuka ja missä?

Äänestä
  • Vimpan päälle👍 Parasta pieksämäellä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitähän kustantaa suunnilleen ja onko luotettava?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu