Mitähän kustantaa suunnilleen ja onko luotettava?
Hoitaako kilikello hyvin hommat?
Anonyymi-ap
22368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Että se on söpö...
Kun kilikello soi, ovat viimeiset vuodet jlälellä kuolin vuosista.
Kyllä siellä näyttää ainakin varatut/naimisissa olevat käyvän, ilmeisesti ei kotona käy tuuri.
Tuulikello,juorukello. Spermaa vakoon.
Mikä kello?
Se on markkinat, jotka määrää, missä käydään ja pihtaajat pillittäkööt.
Ne toiset naiset haluaa spermaa mälliämpäriin.
Imeekö hame hyvin mallit.
En tajua....m
Kilikellot on sun akkas pukamat kun näin ne takaapäin kun jörnin sitä.Varsinaiset TUULIKELLOT.
Olet tyyppinä heikoilla jäillä järkesi kanssa. Ajatteleppa miltä tuntuu, kun mies tai nainen tulee kaapistaan ulos, mitä kelloja silloin uhoat soittavasi? Voisit miettiä mitkä kellot silloin soi, kun sinua tehtiin😁.
Kertoo kyllä enemmän sairaista aivoistasi tuo kommentti. Kaltaistesi eivät ole elämääni lähelläkään.
Siis mikä tää kilikello on?
Nuori nainen, kenelle kelpaa kuka vaan kunhan rahaa löytyy.
Tai mies jonka kulkuset kilisee kun hoonataan takaa
Pussit ei kilise, vaan visa vinkuu markkinaraossa. Sekin aika meni ja raot ja vaot saa nykyisin olla rauhassa. Paljosta säästyy, kun jättää puuhastelut kärpäsille.
Puhukaa nyt selkeästi. Mikä?
Parempi kroppa sillä kuin 90% pieksämäkeläisistä siiderivalaista. Tuon palveluita porukka menee ostamaan, kun rupee kotona se jatkuva muijan otsarypyssä lahnaaminen tympimään:)
Juurikin näin
Upeaa, että on laadukas jakorasia, tiedä vaikka hänen serkuillekkin olis herkullisia hommia kylällä. Vaikuttaa koko kaupunkikuvaan myönteisesti kun on saaneen näköisiä miehiä eikä kiristä leukaperiä.
Siis mikä homma?
Kuka ja missä?
Vimpan päälle👍 Parasta pieksämäellä